Стимекс Широкий вибір високоякісних матеріалів: ламінована підлога та стінові панелі, підвісні стелі і сист

Стимекс

Стимекс
Київ, ул. Смелянская, 10-а

З 1997 р. ТОВ "Стімекс" займає міцні позиції на ринку будівельних і оздоблювальних матеріалів. На сьогоднішній день ми пропонуємо більше 15000 найменувань товарів, що дозволяють якісно і швидко здійснити практично всі види ремонту та будівництва.
Ми є безпосереднім імпортером або виробником більшості матеріалів, представлених в нашому асортименті, ми можемо запропонувати найбільш конкурентоспроможні ціни.
З 2002 року налагоджено власне виробництво ПВХ-панелей і ПВХ-продукції.
Налагоджено виробництво метало-пластикових конструкцій будь-якої складності з профілю Koemmerling (Німеччина).

Конкурентні переваги компанії:
Виробництво декоративних ПВХ панелей-це високотехнологічне обладнання фірми WEBER (Німеччина) - 4 лінії з сумарною потужністю 40000 м2 панелей на добу. Виробництво металопластикових та алюмінієвих конструкцій - це сучасні автоматизовані лінії з повним замкнутим циклом дозволяють випускати до 250 конструкцій у зміну з конфігурацією будь-якої складності Наша Мета - це досягнення успіху і лідируючих позицій на ринку будівельних матеріалів, будучи прикладом ведення бізнесу і компанією гідною високої довіри. Співробітники компанії - це Команда професіоналів, яка прагне до досягнення загальних цілей організації; Успіх клієнтів - запорука нашого успіху. Ми є надійним партнером, знаходимо оптимальні рішення, прагнемо задовольнити всі запити клієнта. Ми будуємо відносини на принципах взаємної вигоди, прозорості та повної відповідальності за прийняті на себе зобов'язання. Ми суперничаємо тільки в якості обслуговування і принципах ведення бізнесу!
Товари / Послуги:
Широкий вибір високоякісних матеріалів: ламінована підлога та стінові панелі, підвісні стелі і системи, пластикові панелі (вагонка), декоративні елементи з полістиролу, шпалери, внутрекомнатние двері. Асортимент будівельної хімії представлений лакофарбової продукцією і сухими будівельними сумішами провідних зарубіжних і вітчизняних брендів. Власне виробництво ПВХ-панелей і ПВХ-продукції. Налагоджено виробництво метало-пластикових конструкцій будь-якої складності з профілю Koemmerling (Німеччина). Все перераховане, дозволяє практично повну комплектацію будівельних об'єктів.
Місто:
Київ, Київська область
Адреса компанії:
ул. Смелянская, 10-а
Час роботи:
пн-пт. 9-18 сб. 10-15
Телефон:
E-mail:
sv@stimex.ua
Сайт:
stimex.ua
Дата заснування:
1997